שדרות | חדשות שדרות - חדשות העיר שדרות online pharmacies buy priligy
usa online pharmacy !.} buy caverta online

מוסך בלתי חוקי שהוקם על אדמות מדינה בשדרות פונה על ידי

מפקחי מינהל מקרקעי ישראל פינו החודש – בפעם החמישית – מוסך בלתי חוקי שהוקם ללא אישור על שטח בגודל שני דונ...
Read more...

חברת "פרץ בוני הנגב" תשקיע כ 12 מליון ₪ בהרחבת מרכז "פרץ ס

השכירה לאחרונה שטחים לרשתות העוגן פוקס, דלתא וקפה קפה חברת "פרץ בוני הנגב", החולשת על מרכזים מסחריים ...
Read more...

מד"א מסכם שמונת ימי מבצע 'עמוד ענן'

כוחות מד"א טיפלו בלמעלה מ 419 נפגעים, בהם שישה הרוגים. מאות עובדים, כוננים ומתנדבים פעלו במהלך השבוע להצלת חי...
Read more...

שדרות - חדשות שדרות
מוסך בלתי חוקי שהוקם על אדמות מדינה בשדרות פונה על ידי הדפס דואל
 דירוג התוכן: / 0
חדשות - חדשות שדרות
Wednesday, 16 January 2013
מפקחי מינהל מקרקעי ישראל פינו החודש – בפעם החמישית – מוסך בלתי חוקי שהוקם ללא אישור על שטח בגודל שני דונם, על אדמות מדינה המיועדות לבנייה למגורים בעיר שדרות. מפעיל המוסך, תושב
sderot-pinuy.jpg
 שדרות בשם רימס אהרון מימון, פונה מהמגרש כבר 4 פעמים בעבר – ובכל פעם חזר להפעיל את המוסך תוך ימים  
מוסך בלתי חוקי שהוקם על אדמות מדינה בשדרות, פונה ע"י מפקחי מינהל מקרקעי ישראל, בהוצאה לפועל של פסק דין לפינוי.  
מסיג הגבול, תושב שדרות בשם רימס אהרון מימון, פלש לאדמות מדינה הסמוכות לביתו בשכונת נתן אלבז בצפון שדרות ששטחן כשני דונם. על המגרש, המיועד לבנייה למגורים, הקים מימון מוסך רכב כאשר הוא מרצף את השטח בבטון ומשתמש בו כחנייה למכוניות, תוך כדי שהוא מונע את ניצול השטח למטרתו – בנייה למגורים לתושבי שדרות. 
מינהל מקרקעי ישראל כבר פינה, כאמור, את מימון מהשטח ארבע פעמים בשנים האחרונות, אך בכל פעם חזר מימון בתוך ימים והקים מחדש את המוסך. גם תביעות לביזיון בית המשפט שהגיש מינהל מקרקעי ישראל נגד מימון לא הועילו, והוא הוסיף לחזור לשטח בכל פעם. השבוע, כאמור, פינו מפקחי מינהל מקרקעי ישראל את מימון מהשטח בפעם החמישית. 
כעת ייחל במינהל מקרקעי ישראל תהליך בו יבקש המינהל מפרקליטות המדינה להגיש נגד מימון תביעה נזיקית, בה יידרש מימון לממן את עלויות הפינוי שנגרמו לקופות המדינה בשל הסגת הגבול והבנייה הבלתי חוקית שביצע – כולל את עלויות האבטחה, כוח האדם, הציוד המכני ההנדסי ועוד.
"אדמות המדינה אינן הפקר. המינהל מקשיח בשנים האחרונות את מדיניות האכיפה כנגד עבירות קרקע והסגת גבול על מקרקעי המדינה, וכדאי לכל מי ששוקל זאת לדעת שמעבר לפינוי ולתביעות הפיצוי שיוגשו נגדו, מדובר בעבירה פלילית חמורה, שדינה עד שנה מאסר בכלא", אומר הממונה על הפיקוח במחוז דרום של מינהל מקרקעי ישראל, שלמה ציזר. 

 
חברת "פרץ בוני הנגב" תשקיע כ 12 מליון ₪ בהרחבת מרכז "פרץ ס הדפס דואל
 דירוג התוכן: / 2
חדשות - חדשות שדרות
Tuesday, 11 December 2012
השכירה לאחרונה שטחים לרשתות העוגן פוקס, דלתא וקפה קפה
sderot-center.jpg
חברת "פרץ בוני הנגב", החולשת על מרכזים מסחריים ונכסים אחרים בהיקף של כ- 65,000 מ"ר בשדרות, דימונה ומגדל העמק, מתכוונת להרחיב את מרכז "פרץ סנטר" בשדרות, ששטחו משתרע כיום על פני 7000 מ"ר, בעוד כ 2,000 מ"ר מסחר נוספים בהשקעה של 12 מליון ₪, בתכנון האדריכל אלי אליקים.
לאחרונה השכירה החברה שטח של כ- 500 מ"ר לרשתות העוגן FOX דלתא  וקפה קפה .  
חברת האופנה  FOX שכרה כ 220 מ"ר ברמת מעטפת,  לתקופה של 5 שנים עם אופציה ל - 15  שנים נוספות.
חברת "דלתא" שכרה, נוסף ל -50 מ"ר שהיא כבר שוכרת כיום עוד 60 מ"ר להרחבת המתחם שלה במרכז ויצירת שטח מכירה גדול יותר, לתקופה של 3 שנים עם אופציה ל 3 שנים נוספות.
רשת "קפה קפה" שכרה מהחברה כ 175 מ"ר ברמת מעטפת לתקופה של 5 שנים עם אופציה לחמש שנים נוספות.
רשתות אלה יצטרפו לרשתות עוגן נוספות – סופרפארם, סטימצקי, שופרסל ואחרים. מחירי השכירות החודשית במרכז עומדים על כ 110 ₪ בממוצע למ"ר ברמת מעטפת. החברה מוסרת  כי בימים אלו מתנהל  משא ומתן להשכרת שטחים נוספים לרשתות עוגן. 
בנוסף, מדווחת החברה כי השכירה במתחם "פרץ סנטר" דימונה – מגרש בן 2 דונם לחברת "אלבר" ועוד כ 310 מ"ר לרשתות "פלפל" ו"קפה קפה". 
חברת "אלבר" מקימה במתחם הקניון בדימונה סניף מכירות רכבים מליסינג והשכרה. שטח המתחם שהושכר כ  2 דונם. אלבר תשלם שכירות של כ - 14,000 ₪ לחודש לתקופה של שנתיים ועוד אופציה לשנתיים נוספות.
המשך...
 
מד"א מסכם שמונת ימי מבצע 'עמוד ענן' הדפס דואל
 דירוג התוכן: / 3
חדשות - חדשות שדרות
Saturday, 24 November 2012
כוחות מד"א טיפלו בלמעלה מ 419 נפגעים, בהם שישה הרוגים. מאות עובדים, כוננים ומתנדבים פעלו במהלך השבוע להצלת חיים בעוטף עזה ובכל טווח הנפילות
madasdrot.jpg
לראשונה מזה שמונה ימים, שהו היום עובדי, כונני ומתנדבי מד"א בביתם ובמקומות העבודה ולא בתחנות מד"א 
 עם הכרזת הפסקת האש, מסכמים במד"א שמונה ימים של פעילות מסביב לשעון למען הצלת חיים, הן בעוטף עזה והן ביישובי המרכז שספגו אש מעזה 
 419 נפגעים טופלו על ידי כוחות מד"א במהלך המבצע, מאות אמבולנסים נעו במרחבי הדרום והמרכז ואלפי עובדים, כוננים ומתנדבים עסקו רק בהצלת חיים

במד"א מסכמים את מבצע 'עמוד ענן': במשך שמונת ימי המבצע, פעלו כוחות מד"א בכל אזורי הארץ שבטווח הרקטות וטיפלו בלמעלה מ 419 נפגעים, מתוכם 20 חיילים, בהם מירה שארף ז"ל, אהרן סמדג'ה ז"ל ואיציק אמסלם ז"ל, שנהרגו כתוצאה מפגיעת גראד בבניין מגורים בקריית מלאכי ביומו השני של המבצע. מדינת ישראל ספגה עוד שלוש אבידות בנפש במהלך המבצע, עם נפילתם של סגן בוריס יארמולניק ז"ל, רב"ט יוסף פרטוק ז"ל ואזרח עובד צה"ל, עליאן אל נבערי ז"ל.
במהלך ימי המבצע, הפעילו צוותי מד"א מאות אמבולנסים, שנענו לאלפי קריאות שהתקבלו ממוקדים שונים בארץ. מוקדי מד"א בדרום ובמרכז הארץ עברו לפעול מן המרחב המוגן על מנת להעניק מענה מלא גם בעת האזעקות והנפילות.
המשך...
 
כוחות מד"א טיפלו היום בלמעלה מ 16 נפגעים ביישובי הדרום. הדפס דואל
 דירוג התוכן: / 0
חדשות - בטחון
Monday, 19 November 2012
מתחילת המבצע טופלו למעלה מ-252 נפגעים, בהם שלושה הרוגים
כוחות מד"א ממשיכים לשמור על רמת הכוננות הגבוהה ביותר האפשרית ולהעניק מענה לכל קריאה, הן בדרום והן בשאר חלקי הארץ * משעות הבוקר ועד לרגע זה, טיפלו כוחות מד"א בלמעלה מ 16 נפגעים, בהם אישה כבת 63 במצב קל מרסיס, 6 נפגעים באורח קל מחבלות שנגרמו כתוצאה מהאזעקות, ו 9 נפגעי חרדה 

יומו השישי של מבצע עמוד ענן בעיצומו, וכוחות מד"א ממשיכים לפעול בכל גזרות הנפילות וההתרעות: במשך כל שעות היום טיפלו כוחות מד"א בנפגעים ביישובי הדרום, בהם אישה כבת 63 שנפגע באורך קל מרסיס בידה בב"ש, שישה נפגעים כתוצאה מחבלות שנגרמו בזמן האזעקות, ו-9 נפגעי חרדה. בין היתר, טיפלו כוחות מד"א בשמונה נפגעי חרדה ושני נפגעים באורח קל כתוצאה מחבלות בזירות הנפילה השונות באשקלון. בשדרות, נפצע קל הולך רגל שנפגע בתאונת דרכים בכניסה לשדרות בעת האזעקה, ואילו אדם אחר נפל בביתו בעיר בזמן האזעקה. 
בבאר שבע טופלה ע"י פארמדיקים של מד"א אישה כבת 63 שנפגעה מרסיס בידה ופונתה לבי"ח, אדם התעלף בזמן האזעקה בביתו, טופל על ידי כוחות מד"א ופונה לבית החולים במצב קל, ובן שנה וחצי נפל בדרכו לממ"ד ואף הוא פונה לבית החולים כשהוא במצב קל. כוחות מד"א בבאר שבע טיפלו במהלך היום גם בנפגע חרדה אחד. באופקים נפגע אדם נוסף באורח קל כתוצאה מחבלה בזמן האזעקות בעיר. 
מתחילת מבצע עמוד ענן בעזה, נפלו בשטח ישראל למעלה מ 1,000 רקטות. במהלך ימי המבצע, הגיעו כוחות מד"א לזירות הנפילה והעניקו טיפול לנפגעים על פי הצורך. עד כה, טיפלו כוחות מד"א בלמעלה מ 252 נפגעים בכל אזורי נפילת הרקטות בדרום ובמרכז, בהם שלושה הרוגים מפגיעת רקטה בקריית מלאכי, 21 נפגעים כתוצאה מרסיסים, בהם 2 פצועים קשה, 4 באורח בינוני ו 15 פצועים קל. בנוסף, טיפלו צוותי מד"א ב 28 נפגעים מחבלות שנגרמו בזמן האזעקות ובלמעלה מ 200 נפגעי חרדה. 
גם היום, ביקר מנכ"ל מד"א בזירות הנפילה השונות בדרום ופיקח על פעילות צוותי מד"א. 
בסמוך לשעה 13:00 בצהריים, בעוד כוחות מד"א פועלים בזירות הנפילה השונות של הרקטות בישובי הדרום, הגיע הרב אריה דרעי, ממנהיגי ש"ס לביקור בתחנת מד"א באשדוד.
הרב הגיע כשהוא מלווה בראש עיריית אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי. את פניהם קיבל מנכ"ל מד"א, רמ"ג אלי בין, שהעניק לשניים סקירה נרחבת על ההיערכות בכלל גזרות הדרום ובאשדוד בפרט. 
בין היתר, דיווח מנכ"ל מד"א כי על מנת להעניק מענה מיידי ומהיר ככל הניתן לכל קריאה, הוצבו אמבולנסים כוננים בבתי עובדי ומתנדבי מד"א, המאפשרים להם להגיע במהירות רבה יותר אל זירות הנפילה במחוז. בנוסף הסביר מנכ"ל מד"א לרב דרעי ולד"ר לסרי בהרחבה על המערכות המיוחדות המשמשות להתראה על נפילת טילים במחוז הדרום, וציין כי גם הצוותים ממוגנים בציוד מגן מיוחד. 
במהלך הביקור, החלה להישמע בעיר אזעקת צבע אדום, שאפשרה לרב דרעי ולראש עיריית אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי, לעמוד מקרוב על פעילות המוקד המרחבי של מד"א הפועל מתוך המרחב המוגן. לזירה הוזנקו בתוך שניות אמבולנסים, שביצעו סריקה מהירה וקפדנית ודיווחו בחזרה למוקד בתוך דקות כי גם בנפילה זו, למרבה המזל, לא היו נפגעים.
הרב אריה דרעי וראש עיריית אשדוד התפעלו רבות מן היעילות, המהירות והקפדנות על כל פרט שמאפשרות הצלת חיים במהלך כל השבוע האחרון במרחב הדרום. 

 
30 רקטות בבאר שבע, אשדוד נתיבות שדרות גן יבנה אשקלון ועו הדפס דואל
 דירוג התוכן: / 0
חדשות - בטחון
Saturday, 17 November 2012
 עם עלות השחר חודש הירי ליישובי הדרום ועשרות רקטות נורו מרצועת עזה. אזעקות ונפילות נרשמו בבא שבע, אשדוד, שדרות והמועצות האזוריות אשכול, שער הנגב, מרחבים, בני שמעון וחוף אשקלון, אין נפגעים
 
אחרי לילה שקט יחסית, התעוררו הבוקר (שבת) תושבי הדרום שוב לשגרת אזעקות ונפילות של רקטות ופצצות מרגמה. במערכת הביטחון זיהו למעלה מ-30 שיגורים משעות הבוקר המוקדמות, כאשר נחיתות של רקטות נרשמו בעוטף עזה ובשטח פתוח ליד באר שבע. בכל המקרים לא דווח על נפגעים או על נזק.
 
חמש רקטות התפוצצו בשטחים פתוחים באזור שדרות ושתי רקטות נוספות התפוצצו בשטחי המועצה האזורית שער הנגב. שתי רקטות התפוצצו גם בתחומי המועצה האזורית חוף אשקלון. בהמשך שוגרו חמש רקטות לעבר המועצה האזורית אשכול ורקטה נוספת לבאר שבע. בכל המקרים לא דווח על נפגעים או נזק.
 
קצת אחרי 8:30 יירטה מערכת כיפת ברזל שתי רקטות מעל גן יבנה. בהמשך התפוצצו ארבע רקטות באזור שדרות.
אזעקות הופעלו במועצות האזורית בני שמעון ומרחבים - שם התפוצצו שמונה רקטות בשטחים פתוחים. רקטה אחת יורטה מעל אשדוד.
  
לפני חצות יורטו שתי רקטות נוספות, ששוגרו לעבר נתיבות. זמן קצר קודם לכן שוגרו ארבע רקטות מרצועת עזה יורטו מעל אשדוד. רקטה נוספת התפוצצה בשטח פתוח במועצה האזורית באר טוביה. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.
 
 
צה"ל רוצה להעביר את ההחלטה על השבתת לימודים בדרום לידיו הדפס דואל
 דירוג התוכן: / 1
חדשות - בטחון
Friday, 02 November 2012
 
המבקר הבוטה ביותר של הצעד היה ראש העיר שדרות דוד בוסקילה. "אני חושב ששר הביטחון צריך להתעסק בענייניו, ולא בענייני הרשויות המקומיות. ראשי הרשויות מספיק אחראיים לדעת מה טוב לתושבים שלהם. אני מתנגד ליוזמה להפקיע את הסמכות מידם של ראשי הרשויות". 

משרד הביטחון יוזם הצעת חוק חדשה בתגובה לכך שראשי רשויות מקומיות ביטלו לימודים מסיבות ביטחוניות בניגוד להנחיות פיקוד העורף
בטרם יתחדש סבב הלחימה הבא בדרום בפיקוד העורף מבקשים להקדים תרופה למכה, לפחות במישור אחד: המאבק מול הרשויות בנוגע לקיום או ביטול הלימודים. משרד הביטחון פרסם להערות הציבור טיוטת הצעת חוק ממשלתית, המבקשת להבהיר כי הסמכות הבלעדית על ביטול לימודים מסיבות ביטחונית נתונה בידי צה"ל. 

חוק ההתגוננות האזרחית (הג"א) קובע גם בנוסחו כיום שהרמטכ"ל, סגנו, ראש אג"ם, ראש הג"א או אלוף הפיקוד הם הגורמים המוסמכים לאסור או להגביל את הלימודים במוסדות חינוך. זאת בצד סמכותם להורות על שהות במקלטים, על נשיאת ערכות מגן ועל האפלת בתים בעת שמוכרז מצב מיוחד בעורף או בשעת התקפה. 

בדברי ההסבר להצעת החוק נאמר: "בשנים האחרונות היו מקרים שבהם ראשי רשויות מקומיות הורו על איסור או הגבלת הלימודים במוסדות חינוך משיקולים ביטחוניים, בשעה שהגורמים המוסמכים לכך בחוק הג"א נמנעו מלעשות כן". 

המשך...
 
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 12 - 22 מתוך 245

Share |

תגובות לכתבות אחרונות

התחבר לקהילה


שכחתי את הסיסמה
אין לך חשבון עדיין? צור חשבון

סקר

מה הדבר הדחוף ביותר לטיפול בשדרות
 

טילים על שדרות

יצפאן בשדרות

מחוברים כעת לאתר